14 października, jak co roku uroczyście obchodzony jest w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem było zupełnie inaczej, to Panie przygotowały niespodziankę dla dzieci oraz wszystkich pracowników przedszkola. Obejrzeliśmy  przedstawienie bajki pt. „Kopciuszek”. I tak Kopciuszkiem była pani Inez, księciem: pani Beata Sz., macochą pani Ala. W rolę wstrętnych i złośliwych sióstr wcieliły się panie: Kamila i Ewa, dobrą wróżką a jednocześnie reżyserem była pani Ela. Posłańcami były  panie Grażynka i Teresa a pani Angela była pomocnikiem a zarazem dźwiękowcem, pani Beatka S. miała bardzo ważne zadanie ponieważ pełniła funkcję narratora. W trudnych momentach wsparciem i podpowiedzią służyła pani Sylwia jako sufler. Nasze przedszkolaki oraz pracownicy byli bardzo mile zaskoczeni niespodzianką .Dzieci mogły zboczyć swoje Panie w innej roli i było to dla nich ogromne przeżycie.   Napisała: Beata Szumańska