Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim, Komenda Powiatowa Policji w Żarach, Straż Miejska orz Straż Pożarna po raz kolejny  zorganizowali konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla dzieci sześcioletnich. Zaproszono nasze przedszkole do udziału do konkursu pod  nazwą „Bezpieczna Zerówka”, który  odbył się  w dniu 26.11.2019 w Urzędzie Miasta w Żary.  Do konkursu przystąpiło 25 drużyn, trzyosobowych z całego powiatu żarskiego. Nasze przedszkole reprezentowały  sześciolatki: Magdalena G., Adam H. oraz Maksymilian Ch. z grupy pani Beaty Szumańskiej i Elżbiety Ostrowskiej. Nasza reprezentacja rzetelnie  odpowiadała  na pytania z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie w domu , na ulicy,  placu zabaw , rozwiązywała   zagadki obrazkowe oraz rebusy. Po trudnej i wyczerpującej walce otrzymaliśmy dyplomy oraz torby niespodzianki dla każdego zawodnikaGratulacje dla drużyny.    Napisała: Beata  Szumańska