KOMUNIKAT

dla Rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

 

Szanowni Rodzice,

W związku z  wcześniejszymi komunikatami o zamknięciu  przedszkoli  w celu zatrzymania szerzenia się koronowirusa przypominamy:

·         Nadpłaty z tytułu wyżywienia lub pobytu dziecka w przedszkolu publicznym będą pobierane na poczet kolejnych miesięcy.

·         Rekrutacja do Miejskich Przedszkoli odbędzie się tylko drogą elektroniczną. Wydruki
i pozostałe oświadczenia będą przyjmowane w przedszkolach w późniejszym terminie o czym Państwa powiadomimy w odpowiednim czasie na stronie przedszkola i www.zary.pl . Termin składania wniosków (na razie tylko drogą elektroniczną) nie ulega zmianie tj. do 26 marca. Nie ma znaczenia kolejność składania wniosków.

·         Dnia 16 kwietnia br. zgodnie z harmonogramem na stronach przedszkoli pierwszego wyboru będą ogłoszone listy dzieci zakwalifikowanych.

·         Należy drogą mailową do 23 kwietnia przesłać „Potwierdzenie Woli uczęszczania  do przedszkola”- w załączeniu druk do pobrania

 

Adresy mailowe przeszkoli:

Miejskie Przedszkole nr 1                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr 2                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr 3                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr  4                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr  7                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr 8                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejskie Przedszkole nr 10                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na podstawie Państwa potwierdzeń 30 kwietnia br. zostaną na stronach internetowych przedszkoli opublikowane przez komisje rekrutacyjne listy  kandydatów przyjętych.

Proszę o zachowanie spokoju i nie przychodzenie do placówek.  W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się z przedszkolami telefonicznie lub z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu  tel. 533 306 892.