Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

 

Jednostka: Miejskie Przedszkole nr 3 im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarach

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Decyzja

1

Augustyn

Franciszek

nieprzyjęty

2

Bardel

Maksymilian

nieprzyjęty

3

Candekidis

Karol

nieprzyjęty

4

Chabiniak

Wojciech

nieprzyjęty

5

Chaszczewski

Tomasz

przyjęty

6

Chojnacki

Miłosz

przyjęty

7

Ciesielski

Gabriel

nieprzyjęty

8

Cisek

Kamil

nieprzyjęty

9

Cygan

Michalina

nieprzyjęty

10

Czarnecki

Bartosz

przyjęty

11

Czerwiński

Filip

nieprzyjęty

12

Dolaczyńska

Alicja

przyjęty

13

Drąg

Maciej

nieprzyjęty

14

Fabiańczyk

Mateusz

przyjęty

15

Fudali

Michał

nieprzyjęty

16

Glowacki

Szymon

nieprzyjęty

17

Górska

Zofia

nieprzyjęty

18

Hercik

Zuzanna

nieprzyjęty

19

Horla

Jakub

nieprzyjęty

20

Hukajło

Liliana

przyjęty

21

Husar

Oliwia

przyjęty

22

Iwaniuch

Adam

nieprzyjęty

23

Jankowski

Krzysztof

nieprzyjęty

24

Jarosz

Filip

nieprzyjęty

25

Jasińska

Malwina

nieprzyjęty

26

Jelski

Hubert

nieprzyjęty

27

Kaczmarek

Aleksander

nieprzyjęty

28

Kamiński

Paweł

nieprzyjęty

29

Kogut

Antonina

przyjęty

30

Kogut

Małgorzata

przyjęty

31

Krężel

Nina

przyjęty

32

Kubat

Dominika

przyjęty

33

Kufel

Krzysztof

przyjęty

34

Kuklinska

Aleksandra

nieprzyjęty

35

Kunach

Zuzanna

nieprzyjęty

36

Macierzyński

Jędrzej

nieprzyjęty

37

Maj-Kula

Ksawery

nieprzyjęty

38

Malec

Liliana

nieprzyjęty

39

Marciniszyn

Milena

nieprzyjęty

40

Marlikowski

Aleksander

przyjęty


 

Strona 1 / 3


 

Lp.

Nazwisko

 

Imię

Decyzja

41

Martyniak

Sara

 

nieprzyjęty

42

Maruszczak-Żyluk

Maja

 

nieprzyjęty

43

Mazurek

Fabian

 

nieprzyjęty

44

Mazurkiewicz

Bogumił

 

przyjęty

45

Michalewicz

Helena

 

przyjęty

46

Miśków

Michalina

 

nieprzyjęty

47

Nowakowska

Zuzanna

 

przyjęty

48

Nowicka

Pola

 

nieprzyjęty

49

Nowogórski

Aleksander

 

przyjęty

50

Ostrowska

Antonina

 

przyjęty

51

Paluch

Igor

 

nieprzyjęty

52

Panek

Alicja

 

nieprzyjęty

53

Pawłowski

Arkadiusz

 

nieprzyjęty

54

Pazera

Borys

 

nieprzyjęty

55

Peciuch

Antoni

 

nieprzyjęty

56

Peciuch

Maria

 

nieprzyjęty

57

Pentak

Hanna

 

nieprzyjęty

58

Pięta

Kajetan

 

nieprzyjęty

59

Pleciak

Filip

 

nieprzyjęty

60

Płonka

Helena

 

nieprzyjęty

61

Polok

Lilianna

 

przyjęty

62

Porada

Laila

 

nieprzyjęty

63

Prokopek

Bartosz

 

nieprzyjęty

64

Przystaś

Lena

 

nieprzyjęty

65

Radwańska

Klara

 

nieprzyjęty

66

Reguła

Eryk

 

nieprzyjęty

67

Rezlerski

Tymon

 

przyjęty

68

Rozkrut

Tymon

 

nieprzyjęty

69

Rozpędowski

Artur

 

nieprzyjęty

70

Rubczyński

Leon

 

nieprzyjęty

71

Rudnicki

Antoni

 

nieprzyjęty

72

Rydzewska

Nela

 

nieprzyjęty

73

Sendrowicz

Wiktoria

 

przyjęty

74

Sroka

Julia

 

nieprzyjęty

75

Stempel

Milena

 

nieprzyjęty

76

Strojna

Amelia

 

nieprzyjęty

77

Szpotowicz

Ewa

 

przyjęty

78

Szyszkowska

Joanna

 

przyjęty

79

Świąder

Mikołaj

 

nieprzyjęty

80

Targowski

Szymon

 

nieprzyjęty

81

Tofil

Leon

 

nieprzyjęty

82

Tomczyk

Antonina

 

nieprzyjęty

83

Twardochleb

Wojciech

 

przyjęty

84

Wabiszewska

Blanka

 

nieprzyjęty

85

Wachnowicz

Wojciech

 

nieprzyjęty

86

Waliszewski

Fabian

 

nieprzyjęty

87

Wardziak

Jan

 

nieprzyjęty


 

Strona 2 / 3


 

Lp.

Nazwisko

 

Imię

Decyzja

88

Wąsowicz

Julia

 

nieprzyjęty

89

Wojtkowska

Julia

 

nieprzyjęty

90

Wolańska

Maja

 

nieprzyjęty

91

Wołkow

Wojciech

 

nieprzyjęty

92

Woźniak

Aleksandra

 

nieprzyjęty

93

Woźniak

Dawid

 

nieprzyjęty

94

Woźniak

Sebastian

 

nieprzyjęty

95

Zając

Daniel

 

przyjęty

96

Zieliński

Seweryn

 

przyjęty

97

Zieziula

Franciszek

 

przyjęty

98

Zygmuntowicz

Łucja

 

przyjęty

99

Żebrowski

Michał

 

przyjęty